• DOLAR
  5,7449
  %-0,08
 • EURO
  6,3531
  %0,19
 • ALTIN
  270,97
  %-0,34
 • BIST
  105.380
  %1,54

KHKLI PLATFORMU ŞARTLAR / KURALLAR

1-) KHKLI Platformu, herkese açık alanlara ve özel iletişim kanallarına sahip bir haberleşme platformudur. Kullanıcıların bu platformda öncelikle birbirlerine karşı saygılı olması zorunludur.

2-) Kullanıcı üyelerin, khkliplatformu.com’un herkese açık alanlarına, özel mesaj alanlarına diğer üyelerin birbirlerine karşı tehdit, taciz, küfür, homofobik, cinsiyetçi ve hakaret içeren söylemlerde bulunması yasaktır. Aksi halde yorumlar KHKLI Platformu yönetici ve editörleri tarafından silinecektir.

3-) KHKLI Platformu üzerinden, kullanıcı üyenin yayınladığı içerikler, 3. Şahıslar hedef alınarak hazırlanmış, hakaret, ırkçılık, ayrımcılık, karalayıcı, altatıcı, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verecek ifadelere sahip olamaz. KHKLI Platformu kullanıcısı bu şartları (Gizlilik ve Kullanıcı Sözleşmesi) taahhüt etmiştir.

4-) Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni ihlal eden kullanıcılar, diğer kullanıcılara küfür, taciz, tehdit, hakaret vb. davranışlarda bulunamaz. Ayrıca diğer kullanıcıların kişisel bilgilerini deşifre eden, elde ettiği bilgileri kişisel çıkarları için kullanan kullanıcı üyelerin hesapları KHKLI Platformu tarafından kapatılacaktır

5-) Kullanıcı üyelerin oluşturduğu içeriklerde, KHKLI Platformu ile yapılmış bir anlaşma ya da KHKLI Platformu’nun izni olmadan reklam içeren, reklam niteliğinde olan ve backlink amacıyla kullanılan içerikler oluşturamaz.

6-) Kullanıcı üyeler yorumlarda, içeriklerin tamamında büyük harf kullanmamalıdır. Ayrıca site içerisindeki yorumlar Türkçe olmalıdır.

7-) KHKLI Platformu, herhangi bir haberi, galeriyi, listeyi, karşılaştırmayı veya yorumu, herhangi bir sebep göstermeksizin ve kullanıcıyı uyarmadan değiştirme, güncelleme, kaldırma ve engelleme hakkına sahiptir. KHKLI Platformu tüm bu haklarını saklı tutmaktadır.

8- ) Kullanıcı üyelerin ve okuyucuların yargı mercilerine saygısızlık (küfür, hakaret, tehdit vb.) içeren veya içerme ihtimali olan yorumlarına asla izin verilmeyecektir.

9-) Kullanıcı üyelerin kendi güvenlik ve hukuki hakları açısından kişisel ve özel bilgilerini paylaşmaması gerekmektedir.

10-) KHKLI Platformu’nda yayınlanan hiçbir içerik, izin alınmadan kullanılamaz.

10-) KHKLI Platformu’nda yayınlanan köşe yazılarından sitemiz sorumlu tutulamaz. Yazının içeriğinden tamamen yazının sahibi sorumludur. Köşe yazarları, yazının içeriğinde herhangi bir suç unsuru olmadığını taahhüt eder.

 • YORUM
 • YENİ
 • ÇOK OKUNAN